Pridať inzerát

Leader vo výrobe plastových dielov - GAP

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 105 - 1 200 EUR/mesiac+ zákonné príplatky
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a zaškoľovanie nových pracovníkov
plánovanie a organizovanie činnosti svojho tímu 5 - 6 operátorov
práca v 3 - zmennej prevádzke
vizuálna kontrola výrobkov
zastupovanie prestávok tímu operátorov
pomôcť implementovať nápravné/ preventívne opatrenia
obsluha strojov na výrobu platových dielov
ďalšie práce podľa potreby výroby

práca v medzinárodnej spoločnosti
zmluva na dobu neurčitú
možnosť zvyšovania kvalifikácie
stravné lístky v hodnote 4,50€ ( zamestnanec platí 1€)
firemný autobus z Trnavy priamo do spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

prax v automobilovom priemysle s riadením ľudí - výhodou

Počet rokov praxe

1

schopnosť školiť ľudí
schopnosť rýchlo sa učiť
precíznosť
zodpovednosť

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov