Production Manufacturing Engineering Leader - Plant Launch Leader

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac+ výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sledovanie a dohľad nad zavádzaním nového produktu do výroby
• Úzka spolupráca so zahraničným projektovým tímom
• Dohľad nad integráciou výrobných procesov v závode so zohľadnením projektových
cieľov, produktivity závodu a kvalitatívnych cieľov
• Koordinácia členov jednotlivých oddelení
• Plánovanie a sledovanie nákladov spojených so spustením projektu
• Komunikácia so zákazníkom
• Procesný inžiniering
• Reportovanie stavu zavádzania projektu nadriadenému

• práca v medzinárodnej spoločnosti
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• možnosť zvyšovania kvalifikácie
• stravné lístky v hodnote 4,50€ ( zamestnanec platí 1€)
• doprava zabezpečená z Trnavy
• benefitný program

Svoje životopisy v anglickom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Technická dokumentácia - Pokročilý
SAP - Pokročilý
CAD softwer - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

automotive, projektové riadenie, procesný inžinierig, APQP, PPAP, R@R

Počet rokov praxe

2

• výborné komunikačné zručnosti
• schopnosť včasného a efektívneho rozhodovania
• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a proaktívny
prístup
• koncepčný pohľad, technické znalosti a myslenie
Výhodou:
• znalosť francúzkeho jazyka
• skúsenosti so spracovaním plastov
• skúsenosti s riadením ľudí

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prílohy 615/83
91926 Zavar