Pridať inzerát

Brigáda v Notinu - až 7€ /hod. (Bratislava)

Notino

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 01.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vianočná sezóna sa rýchlo blíži a v Notine hľadáme posily na naši pobočku v Bratislave CENTRAL.
Hľadáš pestrú prácu, ktorá ti bude voňať a máš chuť osobne prispievať k tomu, aby sa u nás naši zákazníci cítili čo najpríjemnejšie a radi sa k nám vracali s úsmevom na tvári? Potom pre teba máme parádnu brigádu za super peniaze! Pridaj sa k nám a posuň úspech Notina o kus ďalej!

Čo bude náplňou tvojej voňavej brigošky?

• Byť pomocnou rukou našim zákazníkom. Pomôžeš pri výbere tovaru alebo aktívne odporúčaš produkty, nech bude prianie zákazníkov akékoľvek.
• Vytvárať príjemnú atmosféru na predajni, aby bolo nakupovanie u nás ozajstným zážitkom pre všetkých.
• Venovať sa zákazníkom na pokladni – pomáhať s platbou i výdajom objednávok z e-shopu, viesť pokladňu a pracovať s hotovosťou.
• Prijímať tovar z nášho skladu do skladových priestorov, ale báť sa nemusíš, viac ako 5 kíl to nemá.
• Baliť darčeky, ktoré na Vianoce urobia radosť ostatným – naša cool novinka!
• Pracovať v internom software

• Na rôznorodú a zaujímavú prácu na DPP pre európskeho lídra v oblasti predaja parfumov a kozmetiky
• Na flexibilné plánovanie smien – nie je problém dohodnúť sa a naplánovať si smeny dopredu, aby ti to vyhovovalo
• Na skvelé platové ohodnotenie
• Čakajú ťa pravidelné školenia, vďaka ktorým si privoniaš nielen k úplným novinkám na trhu
• Brigádničit budeš na našej najnovšej európskej pobočke
• Na priateľský tím, ktorý ťa nenechá v štichu v žiadnej situácii, a super vedúcu Slávku k tomu
• Nástup možný od novembra

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu ideálně 1.12.2021

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

BEAUTY, RETAIL, KAMENNÁ POBOČKA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame my?
• Máš chuť pracovať s ľuďmi a vytvárať ústretové a príjemné prostredie pre našich zákazníkov
• Si tímový hráč s pozitívnym prístupom - v Notino máme super kolektív a príjemné pracovné prostredie je pre nás jedna z najdôležitejších vecí vôbec
• Medzi Tvoje vlastnosti patrí aj samostatnosť, spoľahlivosť a dôkladnosť, aby sme vedeli, že sa navzájom na seba môžeme 100% spoľahnúť
• Potom tiež reprezentatívny vzhľad a vystupovanie - nemáme žiadne špecifické požiadavky, ale chceme, aby stretnutie s Tebou bolo príjemné ako pre nás, tak pre našich zákazníkov

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov