Pridať inzerát

Servisný technik stavebných strojov

Norwit Slovakia spol. s r.o., Poprad

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac13 a 14 plat, mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky,
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servisný technik stavebných strojov Bomag, Kubota, servis a údržba spaľovacích motorov, hydraulických a elektrických systémov

práca v mladom dynamickom kolektíve, víkendy a sviatky voľne, motivačné - nadštandardné od výkonu závislé platové ohodnotenie, 13 - 14 plat, benefity, odmeny, flexibilná pracovná doba, moderné a kvalitné vybavenie pracovných priestorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, hydraulika, spaľovacie motory

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Word, Excel, Sap, - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

aktívny prístup, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť

Firma Norwit Slovakia spol. s r.o. od roku 1996 úspešne zastupuje svetových lídrov vo výrobe stavebných strojov - bagre Kubota, hutniaca technika Bomag a zametače Mathieu. Firma má zastúpenie v dvoch obchodných strediskách Poprad a Bratislava. Spoločnosť poskytuje profesionálny servis na celom Slovensku do 24 hod., taktiež expresnú dodávku náhradných dielov a špeciálne ceny prevádzkových náplní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov