Pridať inzerát

Seřizovač od 30 000 Kč + náborový příspěvek 30 000 Kč

NORMA Czech, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hustopeče
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Hustopečí u Brna hledáme šikovné a zručné seřizovače. Rozšiřujeme výrobu a potřebujeme nové členy do týmu.

Pokud chcete zaručenou práci a jistý výdělek, pošlete nám svůj životopis a domluvíme si s Vámi osobní pohovor.

Náplň práce:

  • seřízení strojů
  • práce s technickou dokumentací
  • zkušení uchazeči se mohou těšit na náborový příspěvek 30 000 Kč
  • hledáme i uchazeče bez zkušeností v rámci programu junior, kdy Vás zdarma za 6 měsíců zaškolíme

Požadavky:

  • chuť k práci
  • technické myšlení
  • základní zkušenost se seřizováním, nastavováním nebo opravami strojů
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

.Na co se můžete těšit?

  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • 13. plat
  • docházkový bonus 1 300 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na výborné stravování přímo u nás– oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý!
  • příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně
  • očkování proti chřipce
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny za doporučení zaměstnance
  • poukázky na praní
  • měsíční odměny
  • nadstandardně placené přesčasy a víkendy
  • iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky, ovocné dny, kávové dny

Těšíme se na Vás! Pošlete svůj životopis odpovědí na tento inzerát nebo nás přímo kontaktujte 519 440 332.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání