Odborný referent špecialista inžinierskej činnosti v stavebníctve

NORDING, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 54, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacZamestnancovi môže byť popri fixnej zložke mzdy vyplatená aj variabilná zložka mzdy plus odmeny v závislosti od pracovného nasadenia a úspešnosti projektov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborného referenta inžinierskej činnosti s praxou na stavebnom úrade.

Informácie o výberovom konaní

Podrobnosti budú upresnené na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Poskytujeme komplexné služby v oblasti inžinierskej činnosti v stavebníctve. Našich klientov sprevádzame počas celého schvaľovacieho procesu investičnej výstavby. Zabezpečíme všetko od prípravy a posúdenia investičného zámeru až po kolaudáciu. Keďže sme pri projektoch od začiatku, v každej etape dokážeme pomôcť klientovi vyhnúť sa možným rizikám ešte predtým, ako sa objavia. Ale to by nebolo možné bez toho najvzácnejšieho, čo v NORDINGU máme. Bez skvelých ľudí a ich dlhoročných skúseností. Tešíme sa na spoluprácu.

Adresa spoločnosti

Blagoevova 9
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Garaiová
Tel.: +421910740046
E-mail: poslať životopis