Pridať inzerát

Projektant Elektro

NonStop Consulting Ltd

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 - 3 000 EUR/měsícdiety 50euro na den
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projektant - specialista elektroinstalace - Německo + Home office

Mezinárodní společnost se sídlem v Praze ( do Prahy nebudete jezdit, projekty jsou v Německu + práce z domova) rozšiřuje svůj mezinárodní tým, operující v oblasti průmyslové automatizace

Společnost nabízí kompletní projekční práce montážních linek, specializující se především na nové trendy v energetických systémech hybridních a elektrických vozidel. Mezi naše hlavní partnery patří VW, GM, BMW, Daimler, ZF, CATL a na českém trhu ŠKODA AUTO, a.s., UFI FILTERS Czech, s.r.o.

Požadavky:

SŠ, VŠ elektro

Vytváření technické dokumentace, odborná znalost E-plan

Navrhovat a realizovat nová konstrukční řešení zařízení v souladu s technickým zadáním, orientace ve výkresové dokumentaci (návrh smart řešení, rozkreslené PLC systémy, zakreslené rozvaděče, technické a revizní zprávy) Zkušenosti s řízením projektů, jejich koordinace a metodika, znalost oborových předpisů, pravidel a norem

Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilého, ostatní jazyky výhodou

Ochota cestovat

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabídka:

Nadstandartní platové ohodnocení se odvíjí od dovedností a zkušeností
(2.500-3.000 euro + diety -50 euro na den)

Variabilní pracovní doba, možnost pravidelného Home Office

Příspěvky na odborný rozvoj a jazykové kurzy

5 týdnu dovolené

Možnost pracovat s nejnovějšími špičkovými technologiemi

Spolupráce s kolegy nejen z Německa a Evropy, ale i napříč kontinenty, využití anglického jazyka na denní bázi

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte mě kontaktovat, reagujte na inzerát nebo na telefonním čísle +420 270 006 603 (ext. -3269) . Také vítám doporučení na kolegu, kterého by tato role mohla zajímat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Home office
5 týdnů dovolené
jazykové kurzy
diety (50euro na den)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Ladislav Plachky
Tel.: +420270006603
E-mail: poslat životopis