Obchodně-technický reprezentant - Bez nutnosti předešlé zkušenosti v prodeji

NonStop Consulting Ltd

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 800 EUR/měsíc13. plat
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro ryze slovenskou společnost s mezinárodním jménem? Baví Vás komunikace a práce v týmu? Máte dobrý technický základ a hledáte uplatnění s perspektivou a potenciálem růstu?

Pro klienta, lídra v oblasti monitorovacích řešení, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici technical sales representative.

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?
- Péče o stávající portfolio zákazníků
- Vyhotovování nabídek na základě požadavků klienta
- Vedení obchodních jednání a uzavírání smluv s novými klienty
- Účast na mezinárodních odborných seminářích a veletrzích
- Navrhování a poskytování technických řešení na míru

Co se od Vás očekává?
- Ambice a proaktivita
- SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe elektrotechnického, vítané je i strojní či chemické)
- Ovládání anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Komunikační dovednosti
- Schopnost práce v týmu

Co společnost nabízí?
- Komplexní zaučení a profesionální pravidelné tréninky
- Balíček benefitů
- Možnost flexibilního rozvržení práce
- Práce v moderní společnosti v přátelském prostředí

Předešlá zkušenost na podobné pozici není vyžadována! Důležitá je především ochota a chuť se učit novým věcem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost karierního růstu
- Práce ve stabilní společnosti s prozaměstnaneckým přístupem
- Účast na zajímavých školeních

Informace o náboru

Pokud jste se v této nabídce našli, neváhejte a pošlete nám životopis pro skvělou kariérní příležitost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výrobce elektro produktů (senzorické a monitorovací řešení).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Pozice nevyžaduje předešlé zkušenosti

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Komunikativní osobnost, angličtina
- Technické znalosti
- Ochota se učit novým věcem

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

NonStop Consulgint Ltd
25 Canada Square
E14 5LQ London
Velká Británie