Pridať inzerát

Prijmeme celú novú smenu (Čašník)

NOLIS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 800€ v čistom podľa odpracovaných hodín + extra príplatok za akcie + TIP
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha hostí (vrátane baru), servírovanie jedál, štandardný reštauračný servis

Tringelty, osobné ohodnotenie, príplatky za akcie

Do nášho tímu hľadáme komplet novú smenu do reštaurácie Parlament.
(traja do obsluhy vrátane baru) výplata od 800€ v čistom podľa odpracovaných hodín + extra príplatok za akcie + TIP
Hľadáme len usmievajúcich ľudí s chuťou pracovať

Nástup možný ihneď alebo podľa dohody. Iba vážny záujem.
Pracovná doba: krátky/ dlhý týždeň od 10 - 22:00 hod.
Ponúkaný plat: od 800€ v čistom podľa odpracovaných hodín + extra príplatok za akcie + TIP

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Váš životopis aj s tel.číslom posielajte prosím na emailovú adresu [email protected]
Budeme Vás kontaktovať.

Miesto práce:
Restaurant Parlament, Nám.A Dubčeka 1, 811 01 Bratislava, Bratislava

Tešíme sa na spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v odbore vítaná

reštaurácia:
Restaurant Parlament
Nám.A Dubčeka 1
811 01 Bratislava

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov