Pridať inzerát

Skladník/ Skladníčka

NOHEL GARDEN, s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horákova 437/8, 951 41 Lužianky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v sklade
príjem, výdaj a zakladanie tovaru
udržiavanie poriadku v pridelených pracovných priestoroch
starostlivosť o zverené prostriedky
ostatné úlohy podľa pokynov a nariadení nadriadeného pracovníka

po zapracovaní 13.plat, príspevok na dovolenku
pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
práca na jednu smenu
po uplynutí ročnej zmluvy možnosť pracovať na dobu neurčitú

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s CV posielajte e-mailom na
[email protected], alebo na uvedenú poštovú adresu. Koniec výberového konania je 3.6. 2022. Na osobný pohovor budú prizvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné, učňovké alebo stredoskolské vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od roku 2001 sme jedným z dodávateľov záhradkárskych potrieb do obchodných reťazcov a na tradičný trh. Stojí za nami niekoľko rokov skúseností na českom a slovenskom trhu v oblasti veľkoobchodu záhradkárskych potrieb.
Našim prvoradým cieľom je poskytnúť našim obchodným partnerom služby skúseného a profesionálneho dodávateľa – od vypracovania konkrétnej ponuky vrátane výberu sortimentu ( na základe našich skúseností) až po realizáciu dodávok priamo na miesto predaja.
Počet zamestnancov
35 zamestnancov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov