Asistentka/Asistent výdajného miesta - brigáda pre študentov

No Limit Logistika s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolenská cesta 23, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.V prípade uplatnenia Odpočítateľnej položky Sociálneho poistenia a uplatnenia Nezdaniteľnej časti základu dane (platí len do výšky mesačnej mzdy 200 EUR): Hrubá mzda: 4,00 EUR Netto mzda: 4,00 EUR
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výdaj tovaru a komunikácia so zákazníkmi
• spracovávanie reklamácii, vratiek
• práca s objednávkovým systémom
• tvorba reportov

Informácie o výberovom konaní

Čas výkonu prace:
Streda 11:00 – 16:00
Štvrtok 11:00 – 16:00
Piatok 11:00 – 16:00
Sobota 9:00 – 14:00

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

• komunikačné schopnosti, zodpovednosť a prozákaznícky prístup
• dobré organizačné schopnosti
• schopnosť pracovať so systémami IT
• znalosť anglického a poľského jazyka výhodou
• dobrá znalosť MS Office
• pozitívny prístup k dosiahnutiu stanovených cieľov a motivácia pracovať
• skúsenosti so zákazníckym servisom výhodou

Sme poľským poskytovateľom logistických služieb, ktorý pôsobí na európskom trhu od roku 1990. Naše služby sú pre všetkých tých, pre ktorých sú prioritami kvalita a služby vykonané načas. Či už ide o služby zmluvnej logistiky, dodávky do obchodných reťazcov, služby cestnej dopravy alebo služby s pridanou hodnotou - vždy ich poskytujeme s maximálnou starostlivosťou. Naším najväčším prínosom je náš špecializovaný, vysoko kvalifikovaný a všestranný tím odborníkov a mladých inovátorov. Sme hrdí na to, že už počas troch desaťročí poskytujeme naše služby najnáročnejším klientom, medzi nimi sú aj mnohí medzinárodní lídri vo svojom odvetví.

Adresa spoločnosti

Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves