Pridať inzerát

Strategický nákupca pre IT

NN Životná poisťovňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našom oddelení Procurement hľadáme seniorného a skúseného nákupcu, ktorý má skúsenosti s nákupom IT komodít a facility managementu.

Vašou náplňou práce na danej pozícii bude:

- zodpovednosť za budget a reporting jednotlivých komodít (IT, Facility management)
- zabezpečiť celý nákupný proces pre vybrané komodity
- kontrola a analýza nákupných cien, komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi
- prieskum trhu a aktívne vyhľadávane nových potenciálnych dodávateľov
- vybudovať vzťahy s internými zákazníkmi ako plnohodnotný partner
- spolupracovať na projektoch v rámci nákupu na groupovej úrovni (aktívna komunikácia v anglickom jazyku)
- zabezpečiť prieskum trhu, vyjednávanie podmienok, zmluvný proces
- pomáhať kolegom z iných oddelení a vzdelávať ich o procesoch a princípoch nákupu
- podieľať sa na tvorbe a inovácií postupov a procesov na oddelení
- príprava pravidelného reportingu
- komunikácia s Top managementom spoločnosti

- 5 dní voľna navyše k zákonom stanovenej dovolenke
- Online zaškolenie
- Práca z domu formou home officu
- 5 dní "Sick day" v prípade ochorenia
- Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie a dôchodkové sporenie
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Multišport karta za výhodnú cenu
- Príspevok na dopravu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát by mal mať:

- skúsenosti v oblasti nákupu (technické zameranie je podmienkou)
- znalosť systémov a procesov v prostredí "korporátu"
- silné komunikačné a negociačné schopnosti
- odolnosť voči stresu, schopnosť zvládať záťažové situácie
- znalosť stratégií používaných v modernom nákupe
- ochota prijímať zmeny
- chuť meniť veci k lepšiemu

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 176-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Prestížny inštitút The Top Employers Institute* oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NN Životná poisťovňa a.s. a dôchodkové spoločnosti
Jesenského 4/C
811 02 Bratislava