Pridať inzerát

HR Business Partner

NN Životná poisťovňa, a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiaczákladná mzda
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu pre regióny Bratislava a Trnava. Ponúkame prácu rozloženú do:

1. rozvoja manažérov v pridelených regiónoch
Ako to robíme teraz?
Cez Workshopy, rozvojové stretnutia, koučing, ... až po obyčajné "bútľavo-vŕbové" vypočutie pri káve

2. podpory náborového procesu
Ako to budeš robiť?
Napísať inzerciu je to najľahšie, bude to však viac o tvojej kreativite a poznaní "svojho územia". Only sky is the limit + ešte budget :)

3. adaptácie nových manažérov
Ako?
Postupy, procesy a materiály na to máme, veríme však, že každý je jedinečný a vyžaduje iný prístup a tu je tvoje úloha.

Keď sme si to spočítali a podčiarkli vyšlo nám to na 80% pracovného času, zostávajúcich 20% je rozdelených na rôzne projekty a administratívu.

Benefity:
- príspevok do 3. piliera a životné poistenie
Prečo to robíme my:
"Je to práca s ľuďmi – dáva mi možnosť byť pri tom, keď napredujú a dosahujú svoje úspechy a takisto možnosť pomáhať im prekonávať úskalia, s ktorými sa potýkajú."
"Každý deň je úplne iný."
"Baví ma pomáhať ľuďom v ich rozvoji."
"Mám možnosť robiť veľa užitočných vecí pre druhých aj pre seba."

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám CV.
Viac informácii aj o mzde upresníme kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

predsa dobrého kolegu (kolegyňu) , to pre nás znamená že:
- dáva do svojej práce pridanú hodnotu - cez proaktivitu, kreativitu a preberanie zodpovednosti
- je príjemné byť v jeho spoločnosti - má priateľskú povahu a zmysel pre humor
- je ochotný aktívne počúvať a hľadať riešenia

Z našich skúseností je veľké plus predchádzajúca skúsenosť ako tréner, HR BP alebo obchodník

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 176-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Prestížny inštitút The Top Employers Institute* oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NN Životná poisťovňa a.s. a dôchodkové spoločnosti
Jesenského 4/C
811 02 Bratislava