Pridať inzerát

NN Poradca pre oblasť Nové Mesto nad Váhom a okolie

NN Životná poisťovňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacv priemere, transparentný a motivujúci provízny systém. Tvoj štart podporíme aj fixnou zložkou.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš uplatnenie, možno aj také, ktoré by ti predtým ani nenapadlo?

Máš obavu, že toto som ešte nikdy nerobil, zvládnem to?

V tomto sektore som predtým nefungoval, som ja ten vhodný kandidát?

Odlož obavy, ak máš chuť a ambície, my ťa to naučíme.

- získaš zručnosť vedenia obchodného rozhovoru
- absolvuješ intenzívny a prepracovaný proces vzdelávania
- rozšíriš si obzory vo svete financií
- staneš sa profesionálom, ktorý pomôže svojim klientom nájsť správne riešenia
- naučíme ťa ako pracovať so svojimi obavami, zvládať námietky
- zvládneš fungovanie v digitálnom prostredí, ktoré je v aktuálnej situácii nevyhnutné
- pomôžeme ti v budovaní vzťahov, kontaktovaní klientov a podporíme ťa aj našou databázou
- ak máš ambície, podporíme tvoj kariérny rast

A za toto všetko od teba chceme, aby si stal PROFESIONÁLOM voči klientom, kolegom, spoločnosti a voči sebe samému.

Náplň pozície:
- oslovovanie nových klientov
- starostlivosť a servis o existujúcich klientov
- dôkladná analýza potrieb klienta
- uzatváranie zmlúv
- absolvovanie školení, webinárov, workshopov
- účasť na pravidelných poradách

Rozhodni sa a reaguj.
Si na dobrej ceste získať zaujímavé a prosperujúce uplatnenie na trhu práce aj v tejto neľahkej dobe.

Ako Ťa podporíme?

- budeš súčasťou silnej značky, ktorá má pôsobenie po celom svete a v danom segmente sme špičkou na slovenskom trhu
- môžeš sa uplatniť v sektore, ktoré je aktuálne klientami žiadúce
- flexibilitou v čase a mieste (máš možnosť si manažovať svoj čas , vyhradiť si čas na seba, rodinu a zároveň umožňuje stretnúť sa s klientom podľa jeho potrieb - online , na pobočke, či osobne )
- podporujeme osobný a kariérny rast, u nás môžeš naštartovať svoju kariéru manažéra, školiteľa , mentora - záleží od tvojich ambícii
- umožňujeme poradenstvo a podpis zmlúv aj online, čo klienti veľmi oceňujú
- pridelenie klientov z databázy (špeciálna podpora na rozšírenie tvojej databázy klientov)
- atraktívnymi províziami + Tvoj rozbeh podporíme fixnou zložkou, bez nároku na vrátenie našej investície
- prepracovaným adaptačným a vzdelávacím procesom, ktorý tiež dostaneš bez nároku vrátenia našej investície , vzdelávací proces podporujeme a vykonávame aj v online prostredí
- získaš podporu firmy, manažéra a svojich kolegov - všetci Ti budú nie len pri štarte nápomocní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis", každý životopis dôkladne zvážime.

Ďakujeme za váš záujem stať sa súčasťou NN.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Výberového pohovoru sa môžete zúčastniť aj video pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Požadujeme:

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- komunikatívnosť ( v oslovovaní a nadväzovaní kontaktov sa cítiš dobre)
- bezúhonnosť (čistý register trestov)
- spoľahlivosť (plníš a dodržiavaš dohody, ľudia v tvojom okolí sa na teba môžu spoľahnúť)
- zodpovednosť (k prideleným kompetenciám a úlohám sa staviaš zodpovedne)
- potreba zabezpečiť si vlastný notebook alebo tablet

Uvítame ak:

- chceš na sebe pracovať, učiť sa a máš ambície
- vnímaš zmysel prečo je potrebné mať životné poistenie a potrebu zabezpečiť si financie na dôchodok
- máš orientáciu na výsledok, ktorá je v prvom rade zameraná na spokojnosť tvojho klienta
- máš obchodnícke vnímanie
- vieš svoj čas samostatne manažovať , operatívne prijímaš a zvládaš potrebné zmeny

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 176-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Prestížny inštitút The Top Employers Institute* oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NN Životná poisťovňa a.s. a dôchodkové spoločnosti
Jesenského 4/C
811 02 Bratislava