Pridať inzerát

Externý pracovník predaja NN pre oblasť Topoľčany

NN Životná poisťovňa, a.s. a NN dôchodkové spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 EUR/mesiacv priemere bez fixnej zložky, výška provízie závisí od počtu uzatvorených zmlúv
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
- pomoc pri zabezpečení dôstojného dôchodku
- uzatváranie zmlúv DSS (II.pilier) , DDS (III. pilier)
- vzdelávanie v oblasti predaja DDS, DSS

Hľadáš možnosť dodatočného atraktívneho príjmu ?
Chceš byť flexibilný v čase a mieste ?
Chceš, aby tvoje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené s možnosťou ovplyvnenia výšky svojej provízie ?
Chceš byť súčasťou medzinárodnej firmy, ktorá je lídrom vo svojom obore ?

Ak si odpovedal aspoň 3x ÁNO, si na dobrej ceste získať zaujímavé a prosperujúce uplatnenie na trhu práce popri svojom zamestnaní alebo štúdiu.

Ako Ťa podporíme?

- flexibilitou v čase a mieste (máš možnosť si manažovať svoj čas, pracuješ z pohodlia svojho pracovného miesta, z domu, alebo kdekoľvek ti to vyhovuje )
- atraktívnymi províziami - poskytujeme nadštandardné provízie za uzatváranie zmlúv
- môžeš si zabezpečiť popri svojom zamestnaní dodatočný príjem
- zabezpečíme ti vzdelávanie a podporu manažéra bez nároku vrátenia našej investície
- zázemím – môžeš využiť zázemie našej spoločnosti

- práca sa vykonáva na dohodu o pracovnej činnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis", každý životopis dôkladne zvážime.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Výberového pohovoru sa môžete zúčastniť aj video pohovorom.
Ďakujeme za váš záujem stať sa súčasťou NN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:

- komunikatívnosť ( v oslovovaní a nadväzovaní kontaktov sa cítiš dobre)
- bezúhonnosť (čistý register trestov)
- spoľahlivosť (plníš a dodržiavaš dohody, ľudia v tvojom okolí sa na teba môžu spoľahnúť)
- zodpovednosť (k prideleným kompetenciám a úlohám sa staviaš zodpovedne)

Uvítame, ak:

- sa chceš učiť a máš ambície na sebe pracovať
- vnímaš zmysel, prečo je potrebné zabezpečiť si financie na dôchodok
- máš obchodnícke vnímanie
- máš orientáciu na výsledok, ktorá je v prvom rade zameraná na spokojnosť tvojho klienta
- vieš svoj čas samostatne manažovať , operatívne prijímaš a zvládaš potrebné zmeny

NN je medzinárodná finančná inštitúcia s viac ako 15 000 zamestnancami a stará sa o 18 miliónov zákazníkov vo viac ako 18 krajinách vrátane Japonska. Ponúka starobné a doplnkové dôchodkové sporenie, poistenie a investičné produkty. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie.
Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, už vyše 25 rokov udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom.
Pod značku NN na Slovensku patria tieto spoločnosti:
NN Životná poisťovňa, a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Tatry- Sympatia, d.d.s., a.s .Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka
Jesenského 4/C
811 02 Bratislava