Práca SME SME.sk

Treasury Specialist (backoffice)/zástup MD/RD

NN Životná poisťovňa, a.s. a NN dôchodkové spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenského 4/C, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vysporiadanie obchodov s investičnými nástrojmi
• Spracovanie majetku fondov v systéme ( TOPAS/FEIS ).
• Vedenie denného prehľadu o transakciách vo fondoch a kontrola stavových výpisov od depozitára
• Výpočet čistej hodnoty majetku vo fondoch, výpočet poplatkov vo fondoch
• Rekonsiliácia majetku fondov
• Reporting - príprava podkladov pre mesačnú závierku, reportovanie do NBS
• Sledovanie legislatívnych zmien a metodiky a jej aplikácia do praxe.

• pracovná príležitosť v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• široké možnosti vzdelávania a rozvoja
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• zaujímavé benefity - 5 dní dovolenky nad rámec zákona, 3 dni sick day, 2 dni na osobný rozvoj, stravné lístky nad rámec zákona, príspevok do tretieho piliera, príspevok na životné poistenie, príspevok na dopravu, home office a i.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".
Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti NN Životná poisťovňa, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 691 999, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 1095/B, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 902 981, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3434/B a spoločnosti NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 976 853, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3799/B. Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Anglický jazyk na úrovni B2 – viac pokročilý
• Prax v oblasti penzijných alebo podielových fondov výhodou
• Znalosť legislatívy, účtovných štandardov, konštrukcie investičných nástrojov
• Precíznosť ( práca s číslami s dopadom na klientov / odškodňovanie )
• Flexibilita ( úlohy sa budú v rámci zástupu striedať )
• Univerzálne vedomosti z oblasti fin. trhov a fondového odvetvia
• Technická zručnosť ( Excel – VBA, SetUp používaných systémov )
• Samostatnosť ( schopnosť niesť zodpovednosť, rozhodovať sa )
• Komunikatívnosť ( spolupráca s ostatnými entitami v rámci NN a iné úrady + Depozitár + Audítori )

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenského 4/C
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Križankovičová
E-mail: poslať životopis