Pridať inzerát

Zásobovač / Asistent pri zásobovaní stavieb

NN-Bau s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovanie stavieb, nákup a dovoz stavebného materiálu vozidlami do 3,50 ton. Zásobovanie prevažne po Západoslovenskom kraji.
Výpomoc pri práci stavbyvedúceho, práca s PC.
Výhoda:
- prax v stavebníctve
- vlastné auto
- znalosť ukrajinského/ruského jazyka
- byvanie v okoli Bratislavy

práca v príjemnom kolektíve
Mzdový bonus
možný nástup ihneď

Informácie o výberovom konaní

v prípade záujmu životopis zasielať mailom
kontaktovaní budú len vybratý uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax v stavebníctve, aktívny vodič, zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, práca s PC

Sme rodinný podnik a ponúkame stavby na kľúč, prestavby a stavebné práce akéhokoľvek druhu: rodinné domy na kľúč, obytné domy a ich časti, polyfunkčné stavby, priemyselné haly, krovy, potery, sadrokartóny, omietky, obklady a dlažby, iné stavebné diely a iné služby podľa vašich potrieb.
Od svojho vzniku v roku 2003 zamestnávame najlepších majstrov, murárov, tesárov, maliarov, robotníkov, a dnes už ponúkame služby na celom území Slovenska.
Zameriavame sa najmä na kompletné aj čiastočné stavby a prestavby na kľúč – v najvyššej kvalite a za najlepšie ceny na trhu.

Adresa spoločnosti

Bratislavská cesta 4303
945 01 Komárno