Pridať inzerát

Upratovačka v administratívnych priestoroch

NMH s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 10, Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,3 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného pracovníka/pracovníčku na upratovacie práce v administratívnych priestoroch budovy.
Pracovná doba sa strieda s druhou smenou na týždennej báze.
Výborný pracovný tým a prostredie.

Zaujímavé platové ohodnotenie.

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis na nižšie uvedenú adresu. Zároveň nám zasielajte aj súhlas so spracovávaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

Upratovačka
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovednosť
- schopnosť efektívne pracovať
- flexibilná a vnímavá osobnosť

NMH s.r.o. je výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Seredi, zaoberajúca sa výrobou a inštaláciou liniek na recykláciu a triedenie rôznych druhov odpadov, drevospracujúcich strojov, výmenníkov tepla, dopravníkov a ďalších zariadení. NMH je členom medzinárodnej skupiny Heilig Group, založenej v Holandsku, a vďaka zahraničnému zázemiu participuje na projektoch po celom svete.
Viac informácií: www.nmh-sro.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NMH s.r.o.
Priemyselná ul. 4608/10
926 01 Sereď