Pridať inzerát

Advokátka/Advokát

NK Law Group, advokátska kancelária, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 400 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od rokov praxe a rozsahu úväzku
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie právnych zadaní najmä v oblasti obchodných zmlúv, v oblasti bankových produktov a v oblasti pracovného práva. Pozícia je vhodná pre kandidátku/kandidáta so zameraním na jednu alebo viac z týchto oblastí .

- vytvárame flexibilné pracovné uväzky, ktoré sú vhodné i pre samostatne pôsobiace advokátky/advokátov, vrátane čiastočných úväzkov pre advokátky/advokátov na rodičovskej dovolenke, alebo pri návrate z nej do pracovného procesu.
- umožňujeme prácu nadiaľku, z domova.
- ponúkame zaujímavú prácu pri riešení zložitejších právnych zadaní.
- popri angličtine ponúkame možnosť pracovať i vo francúzskom a nemeckom jazyku.

Váš životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku prosíme pošlite na našu emailovú adresu. Výberové konanie sa uskutoční online s vybranými uchádzačkami/uchádzačmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Samostatnosť pri riešení právnych zadaní, detailná znalosť právnych predpisov, skúsenosti s vysokým štandard poskytovania právnych služieb podľa pravidiel obdobných v medzinárodných firmách.

NKLG je advokátska kancelária pôsobiaca na Slovensku a v Čechách, ponúkajúca okrem právnych služieb i právny outsourcing korporátnym klientom a právnym firmám. Zameraná na vytváranie flexibilných pracovných úväzkov pre advokátky a advokátov. Založená a fungujúca na princípoch diverzity, inklúzie a rodovej rovnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy
82101 Bratislava

Kontakt