Pridať inzerát

Rešeršista-tka / Telefonista-tka (spojená jedna pozícia)

NK Business Services s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná - 685 € brutto a variabilná - podľa plnenia plánu.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom k dynamickému rastu našej spoločnosti neustále rozširujeme náš tím a hľadáme nových, šikovných kolegov na uvedenú pozíciu v Komárne a okolí s možnosťou práce z domu.

Vašou náplňou práce bude:

• samostatne vyhľadávať a triediť informácie z internetu a tlače
• rešerše z digitálnych a tlačených médií na základe vopred stanovených kritérií
• telefonické dojednávanie termínov schôdzok

Ponúkame:
• prácu v zaujímavom prostredí rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
• motivujúce platové ohodnotenie, neobmedzený bonusový systém
• zmluvu na dobu neurčitú
• školenia a vzdelávanie v rámci pracovnej doby
• veľmi príjemný kolektív
• možnosť zdokonalenia sa v komunikačných zručnostiach
• možnosť profesijného rastu
• tímovej akcie
• teambuildingové akcie
• nástup možný ihneď

Spoločnosť hľadá spoľahlivého a skúseného pracovníka na uvedenú pozíciu. Ak spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Nejedná sa o predaj inzercie, reklamy, MLM a priamy predaj prostredníctvom telefónu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

NK Business Services s.r.o. je členom dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje svoje služby v regióne strednej Európy (Česko, Slovensko, Rakúsko, Nemecko, Poľsko a Maďarsko).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Požiadavky:

• SŠ vzdelanie
• ochota učiť sa a integrovať sa do úspešného systému
• výborné komunikačné schopnosti
• aktívna a samostatnú osobnosť
• príjemné vystupovanie po telefóne
• zodpovedný prístup k práci
• užívateľská znalosť MS Office, Outlook, Internet
• čistý trestný register

NK Business Services s.r.o. je členom dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje svoje služby v regióne strednej Európy (Česko, Slovensko, Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Litva a Maďarsko).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 10
851 01 Bratislava