Pridať inzerát

Vodič MKD

NITRAKS, s.r.o.

  • Miesto práce: Česko, Maďarsko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 300 EUR/mesiaczáklad, diéty, odmeny, vianočný príspevok
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy
- Preprava tovaru na trasách SK - HU, SK - CZ
- Preprava tovaru na trasách SK - ES (aj dvoj osádka)
- Začiatok a koniec prepravy na základni spoločnosti neďaleko Nitry

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Stabilné výplaty
- Vianočný príspevok
- Práca vo finančne zdravej a stabilnej spoločnosti
- Vozový park značky Volvo a Scania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Nitraks s.r.o. je rodinná dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1996, ktorá si vďaka zodpovednému prístupu k práci a spoľahlivosti získala dobré meno na dopravnom trhu. Naša firma je založená na princípe férovosti voči svojim zákazníkom, partnerom a v neposlednom rade svojim zamestnancom. Špecializujeme sa na medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu tovaru vlastnými vozidlami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letecká 4
94907 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Kinče
Tel.: +421905626470
E-mail: poslať životopis