Pridať inzerát

Vodič NICO-TRANS s.r.o.

NICO-TRANS s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Taliansko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na hlavný pracovný pomer / živnosť.

- plachtové dodávky, zásielky v rámci celej EU
- parkovanie domov

- výška platu závisí od shopností, pracovitosti vodiča
- medzinárodná doprava
- viac info. osobne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Medzinárodná autodoporava, non-stop kurierská služba do 3,5t, špedícia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov