Pridať inzerát

Koordinator logistiky

NEXTLENS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1600 EUR/mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovať a organizovať zásielky s kuriérmi (balíky alebo palety)
- Komunikovať s predajom a výrobou o nadchádzajúcich plánoch prepravy
- Baliť a pripravovať zásielky na vývoz
- Kontrola prichádzajúceho materiálu
- Fyzické presuny materiálu do/zo skladu
- Organizácia skladového miesta (materiál, chémia, hotové výrobky, kanban)
- Príprava materiálu pre výrobu
- Neustále zlepšovanie procesov intralogistiky s cieľom maximalizovať produkciu pri zníženom množstve odpadu
- Efektívne štruktúrovať distribučný proces (kompletizácia, balenie, označovanie, dokumentácia SAP) s cieľom optimalizovať a skrátiť čas cyklu pick&pack
- Pravidelná analýza zásob a skladových kapacít

Flexibilný pracovný čas
Každoročné prehodnotenie platu
Každoročná finančná odmena
Vernostné odmeny ( za odpracované roky - 3 roky, 6 rokov, 10 rokov, 15 rokov a 25 rokov)
Dôchodkové sporenie - 3. pilier
Zvýhodnený príspevok na stravovanie (4,50 €)
Poukaz pri narodení dietata v hodnote 100 € + 1 deň voľna navyše
Sobáš - 1 deň voľna navyše
Firemný darček k narodeninám
Refferal bonus
Firemné podujatia (teambuilding)
Podpora zdravia zamestnancov
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Príležitosť profesionálneho rastu
Práca v kreatívnom tíme s vývojom vlastných produktov
Darčeky počas roka (Medzinárodný deň žien, Tradičný trnavský jarmok, Mikuláš, Vianoce a pod.)

Prosíme kandidátov aby nám posielali svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- Záujem pracovať v medzinárodnom tíme a v dynamickom prostredí špičkových technológií
- Dobré komunikačné zručnosti (verbálne a písomné)
- Silné tímové zručnosti a kultúrna citlivosť a nadšenie pre prácu v globálnom tíme
- Práca v SAP výhodou
- Solídne komunikačné zručnosti v anglickom jazyku

Optotune Slovakia s.r.o. je rýchlo rastúca Švajčiarsko-Slovenská a medzinárodne aktívna spoločnosť, založená v roku 2008. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market.
Nexlens Slovakia s.r.o. je naša sesterská spoločnosť ktorá vznikla v roku 2021 a naše tekuté šošovky umožňujú mobilným telefónom bezkonkurenčné zväčšenie s ultra rýchlym makro zaostrením.
Víziou týchto spoločností je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov.
Viac infomácií nájdete na našom webe www.optotune.com alebo www.nextlens.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov