Pridať inzerát

Back Office Support s anglickým jazykom

NEXTLENS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300€/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP or upon agreement

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodné činnosti back office (potvrdenia objednávok, faktúry, RMA)
- Zadávanie údajov do CRM
- Kvalifikácia potenciálnych zákazníkov (z veľtrhov, všeobecných e-mailov od zákazníkov, webových otázok)
- Spolupráca s predajným tímom po kvalifikovaní potenciálnych zákazníkov

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť profesného rastu
Práca v kreatívnom tíme s vývojom vlastných výrobkov
Flexibilný pracovný čas
Vernostné bonusy
Zvýhodnený príspevok na stravovanie
Poukážka pri narodení dieťaťa + 1 deň voľna navyše
Sobáš - 1 deň dovolenky navyše
Narodeninový firemný darček
Ročné prehodnocovanie platov a každoročná odmena
Referral program
Firemné akcie (teambuildingy)
Podpora zdravia zamestnancov
Darčeky v priebehu roka (Medzinárodný deň žien, Tradičný trnavský jarmok, Mikuláš, vianoce, atď.)

Kandidátov prosíme, aby svoje životopisy posielali v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 roky skúsenosti na obdobnej pozícii
- Obchodný back office s využitím systému SAP je výhodou
- Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť vyjednávať
- Prvý kontakt so zákazníkom je výhodou
- Vynikajúca komunikácia v angličtine

Optotune Slovakia s.r.o. je rýchlo rastúca Švajčiarsko-Slovenská a medzinárodne aktívna spoločnosť, založená v roku 2008. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market.
Nexlens Slovakia s.r.o. je naša sesterská spoločnosť ktorá vznikla v roku 2021 a naše tekuté šošovky umožňujú mobilným telefónom bezkonkurenčné zväčšenie s ultra rýchlym makro zaostrením.
Víziou týchto spoločností je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov.
Viac infomácií nájdete na našom webe www.optotune.com alebo www.nextlens.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov