Pridať inzerát

Operátor výroby priamo v Trnave na TPP

NEXTLENS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v troj zmennej prevádzke
• Montáž malých výrobkov v čistých zónach
• Práca v tichom a bezprašnom prostredí
• Osádzanie komponentov
• Vizuálna kontrola

Stávate sa zamestnancom spoločnosti ( nie agentúra)
Zaujímavý plat 850 Euro ( 760€ základ+90€ dochádzkový bonus)
Bonus 50€ na oblečenie
Veľmi čisté, suché, tiché pracovné prostredie
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť profesného rastu
Práca v kreatívnom tíme s vývojom vlastných výrobkov
Vernostné bonusy
Príspevok - dôchodkové sporenie 3 pilier
Zvýhodnený príspevok na stravovanie
Poukážka pri narodení dieťaťa + 1 deň voľna navyše
Sobáš - 1 deň voľna navyšeNarodeninový firemný darček
Referral program
Firemné akcie (teambuildingy)
Podpora zdravia zamestnancov
Darčeky v priebehu roka (Medzinárodný deň žien, Tradičný trnavský jarmok, Mikuláš, vianoce, atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• jemná motorika prstov, schopnosť pracovať s malými súčiastkami
• trpezlivosť a precíznosť
• zodpovedný prístup k vykonávanej práci
• tímový (á) hráč (ka)
• ochota a chuť sa naučiť niečo nové

Optotune Slovakia s.r.o. je rýchlo rastúca Švajčiarsko-Slovenská a medzinárodne aktívna spoločnosť, založená v roku 2008. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market.
Nexlens Slovakia s.r.o. je naša sesterská spoločnosť ktorá vznikla v roku 2021 a naše tekuté šošovky umožňujú mobilným telefónom bezkonkurenčné zväčšenie s ultra rýchlym makro zaostrením.
Víziou týchto spoločností je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov.
Viac infomácií nájdete na našom webe www.optotune.com alebo www.nextlens.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov