Pridať inzerát

Senior Montážny Pracovník

NEXTLENS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzdu tvorí 860€ v hrubom fix + 90€ dochádzkový bonus + 50€ bonus za špeciálne oblečenie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v troj a štvorzmennej prevádzke (prvé 3 mesiace 1 zmenná prevádzka) vo veľmi čistom pracovnom prostredí
• Práca s miniatúrnymi výrobkami
• Obsluha strojov a zariadení pomocou zobrazovacích jednotiek (skenner, strojové osádzače súčiastok, laser, mikroskopy, ultrazvukové čističky a sušičky, a pod.)
• Vizuálna kontrola
• Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel čistej miestnosti (zákaz fajčenia, minimálne 4-krát prezliekanie, kombinéza, tvárová maska, okuliare, rukavice, čižmy)
• Zodpovednosť za čistiaci proces minimálne 2-krát za zmenu
• Zodpovednosť za technickú časť práce (schopnosť obsluhy a kontroly všetkých strojov a zariadení vo vybranej oblasti, hlásenie porúch a návrhy riešení)
• Rozvoj procesu výroby a eliminácia nedostatkov a nepodarkov
• Zodpovednosť za zaškolenie nových pracovníkov na pracovisku

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti v kreatívnom tíme s vývojom vlastných výrobkov
Možnosť kariérneho rastu
Vernostné bonusy
Zvýhodnený príspevok na stravovanie
Dovolenka navyše pri životných udalostiach
Ročné prehodnocovanie platov a každoročná odmena
Referral program
Firemné akcie (keď pandemická situácia dovolí)
Podpora zdravia zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• znalosť práce s počítačom
• technická zručnosť
• znalosť systému 5S, 4M, 3R alebo DMAIC výhodou
• jemná motorika prstov, schopnosť pracovať s malými súčiastkami
• trpezlivosť a precíznosť
• zodpovedný prístup k vykonávanej práci
• tímový (á) hráč (ka)
• ochota a chuť sa naučiť niečo nové
• ochota pracovať v čistom prostredí v špeciálnom oblečení (zabezpečená klimatizácia so stálou vyhovujúcou teplotou)
• znalosť Anglického jazyka na úrovni A2 výhodou

Sme švajčiarska holdingová spoločnosť NEXTLENS, ktorá sa zameriava na prinášanie inovatívnych optických komponentov do mobilných telefónov. Naše tekuté šošovky umožňujú mobilným telefónom bezkonkurenčné zväčšenie s ultra rýchlym makro zaostrením. Vďaka odhodlanosti a inovácii naša spoločnosť NEXTLENS pokračuje v definovaní budúcnosti optiky. Čo si vyvinieme to si aj vyrobíme. Prichádzame na Slovenko a ponúkame zamestnanie v oblasti výskumu a vývoja, výroby, IT, projektového manažmentu, inžinieringu, administratívy, HR aj Účtovníctva. Viac informácií nájdete aj na našom webe: www.nextlens.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov