Pridať inzerát

IT technik junior

NEXINEO s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta. Možnosť získať 13. plat, odmeny, bonusy.
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A koho vlastne hľadáme? V súčasnosti by sme potrebovali posilniť náš tím o šikovného IT Technika, ktorý má praktické skúsenosti v oblasti správy počítačov.

Predstavíme ti to trochu bližšie:
- Na tejto pozícii budeš úzko spolupracovať s našim obchodným a vývojovým oddelením
- Na základe požiadavky budeš komunikovať so zákazníkom a komplexne riešiť správu IT
- Budeš zabezpečovať inštaláciu a konfiguráciu počítačov, severov a periférií u zákazníka,
- Budeš riešiť SW, HW problémy a spravovať siete MS Windows
- Pozícia bude tiež zahŕňať inštaláciu a správu sieťových prvkov LAN/WAN,
- Komunikácia s užívateľmi (vzdialená, aj lokálna podpora)
- Budeš navštevovať našich zákazníkov a inštalovať u nich naše zariadenia, po inštalácii budeš prezentovať náš systém klientovi

Garantujeme ti, že k nám určite zapadneš, ak:
- Máš minimálne 2 a viac ročnú preukázateľnú prax na obdobnej pracovnej pozícii
- Si dobrý v „sieťarine“ (router, switch, IP/MAC káblovanie, firewall, zapojenia protokoly, SSH)
- Hardware - server, komponenty – nechýba ti všeobecný prehľad (CPU, GPU, HDD, NAS, RAID)
- Pokročilo ovládaš Windows, Windows server
- Dokážeš samostatne pracovať v technickej oblasti
- Si schopný riešiť technické problémy, resp. čo nevieš si dokážeš rýchlo dohľadať
- Máš dobré komunikačné zručnosti – keďže budeš v úzkom kontakte s našimi zákazníkmi.
- Si trpezlivý, samostatný, flexibilný a zodpovedný
- Si aktívny šofér, ochotný cestovať
- Nechýba ti schopnosť prehľadne dokumentovať zistenia a prinášať riešenia
- Nemáš problém s nami spolupracovať ako SZČO

práca v mladom kolektíve
zaujímavé platové ohodnotenie
dlhodobá spolupráca
kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

svoje životopisy posielajte hr@nexineo.com,
ozveme sa iba vhodným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný
cieľavedomý
nadšenec nových technológii
komunikatívny
príjemné vystupovanie

Nexineo je slovenská technologická spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom virtualizovaného počítačového riešenia, ktoré je určené pre školy a veľké organizácie. Vyvíjame a predávame inovatívne riešenia počítačov, ktoré našim zákazníkom nielen šetria náklady, ale sú aj výrazne ekologické. V súčasnosti pôsobíme na Slovensku, v Poľsku, Česku a Maďarsku. Viac informácií na www.nexineo.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava
www.nexineo.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis