Pridať inzerát

IT projektový manažér (virtualizované počítačové riešenia)

NEXINEO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta. Možnosť získať 13 plat, odmeny, bonusy
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho aktuálne hľadáme do nášho tímu?

Samostatného, technicky zmýšľajúceho manažéra so skúsenosťami z programovania, skriptovania, deploymentu, IT analýz, no v skratke povedané: hľadáme projektového manažéra z oblasti IT.

Ale poďme si to podrobnejšie vysvetliť:

- Ako projektový manažér budeš zabezpečovať a riadiť procesy konfigurácie, testovania a realizácie produktov. Na pozícii budeš musieť mať prehľad o nákupe vstupných komponentov.
- Budeš úzko spolupracovať s našim obchodným a technicko – realizačným oddelením a to najmä:
a. ohľadom produkcie na základe odozvy od zákazníkov, prípadné problémy, ktoré súvisia priamo s vývojom,
b. ohľadom vývoja budúcich produktov alebo ich častí a následná koordinácia smerom k testovaniu a realizáciám.
- Vďaka servisnému systému si budeš udržiavať aktuálny prehľad nad podporou u existujúcich zákazníkov.
- Budeš sa spolupodieľať na kooperácií pri tvorbe a fungovaní technických oddelení v našich zahraničných pobočkách (Česko, Poľsko).
- Očakávame tiež od teba, že sa budeš podieľať na zefektívňovaní už existujúcich procesov a budeš aktívne prispievať návrhmi na zlepšenia.
- Taktiež bude veľmi dôležité, aby si si viedol priebežný prieskum o IT trhu – najmä v oblasti, ktorá súvisí s našimi produktmi (hardvér, softvér, firmvér).
- Svoje výsledky budeš reportovať priamo nášmu CEO

Čo by sme ti na tejto pozícii radi ponúkli:

- Motivujúci systém finančného ohodnotenia,
- Rôzne teambuildingy (turistika, splavy, rafting, lyžovačka), ak rád cestuješ, toto bude pre teba ideálna príležitosť spoznať slovenské, české a poľské mestá,
- 25 dní dovolenky,
- Flexibilný pracovný čas,
- Služobné auto, telefón, notebook,
- Príležitosť kariérne rásť na pozíciu technický riaditeľ a učiť sa veľmi veľa nových vecí,
- Práca v zabehnutej spoločnosti s unikátnym produktom v oblasti IT technológií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Garantujeme ti, že k nám určite zapadneš, ak:

- Máš minimálne 3 ročnú prax na obdobnej pracovnej pozícii v IT oblasti,
- Ovládaš základy programovania, skriptovania, Linuxu, virtualizácie,
- Pokročilo ovládaš Windows, Windows server,
- Dokážeš samostatne pracovať v technickej oblasti, no zároveň zvládneš riadiť a motivovať tím
ľudí,
- Problémy vnímaš skôr ako príležitosť naučiť sa niečo nové,
- Máš VŠ vzdelanie II. stupňa – ideálne z oblasti informačných technológií,
- Máš dobré komunikačné zručnosti a nechýba ti schopnosť prijímať kľúčové rozhodnutia
v technických otázkach,
- Dokážeš identifikovať príležitosti na zlepšenia a ponúkaš konštruktívne návrhy na zmenu,
- Si aktívny šofér, ochotný pravidelne cestovať za našimi zákazníkmi (cca 50 % pracovného času
budeš na cestách – Slovensko, Poľsko, Česko),
- Ovládaš angličtinu slovom a písmom (min. úroveň B2 – C1),
- Veľmi dôležité je tiež analytické myslenie, tímový duch, samostatnosť, flexibilita.
- Nemáš problém s nami spolupracovať ako SZČO.

Kto sme?
Sme slovenská technologická spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom virtualizovaného počítačového riešenia, ktoré je určené pre školy a veľké organizácie. Vyvíjame a predávame inovatívne riešenia počítačov, ktoré našim zákazníkom nielen šetria náklady, ale sú aj výrazne ekologické. V súčasnosti pôsobíme na Slovensku, v Poľsku, Česku a Maďarsku. Viac info na www.sino-zc.com

Adresa spoločnosti

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava
www.sino-zc.com