Pridať inzerát

Vodič kamionu , medzinárodná doprava

NEXCORP s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Nemecko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 540 - 2 000 EUR/mesiacMzdu tvorí základná zložka mzdy+ diéty, nočné, všetko spolu na výplatnej paske!
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská dopravná spoločnost NEXCORP s.r.o., hľadá kolegu, vodiča do kamiónu Mercedes Benz Actros s plachtovým návesom , pre medzinárodnú kamiónovú dopravu.

Jazdíme do krajín EÚ stabilné dlhé trasy, kolečká (IT, DE, AT, CZ,NL,HU,SK.)
- pravidelné vyplácanie mzdy vo výplatnom termíne
- dodržiavanie legislatívy o organizácii pracovného času v dopraveň

-Nutné mať platné všetky doklady vodiča, prax min.1+ rok.

Mzdu tvorí základná zložka mzdy+ diéty, nočné, všetko spolu na výplatnej paske!
Čistý príjem s diétami od 1500-2000 eur.
- pridelené vozidlo, moderný vozový park
- zvoz a vývoz ku kamionu, može byt zabezpečený firemným automobilom.
- mobilný tel.

zavolajte kontaktnej osobe a dohodnite si termín pohovoru 0948 721 006, životopis na uvedený e-mail.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť NEXCORP s.r.o. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- C+E
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- digitálna karta do tachografu
- prax min. 1r.+ v medzinárodnej doprave
- AJ prípadne NJ,HU– základy výhodou

Spoločnosť pôsobiaca v medzinárodnej kamiónovej doprave.