Pridať inzerát

Administratívna asistentka

NewTec Audio Slovakia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sládkovičova, Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacBonus 1 az 2 x ročne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický i elektronický príjem a spracovanie objednávok
- spracovanie administratívnej agendy
- sledovanie a kontrola skladových zásob v systéme
- koordinácia vybraného sortimentu vo vzťahu dodávateľ - odberateľ
- vypracovanie dopytov, cenových ponúk
- vystavovanie objednávok a faktúr
- riešenie reklamácií u dodávateľov
- zabezpečenie chodu kancelárie (nákup kancel. potrieb, spracovanie pošty)
- preberanie a evidencia korešpondencie
- posielanie balíkov (kuriérske služby)
- evidencia dokumentov
- organizačné zabezpečenie administratívy kancelárie
- príprava účtovných dokladov pre účtovníčku
- komunikácia s klientmi, štátnymi orgánmi a úradmi
- komunikácia so zahraničnými partnermi v NJ alebo AJ
- spravovanie firemných telefónov a zmlúv telekomunikačných operátorov
- poistné zmluvy a poistné udalosti, sledovanie splatností poistného
- spravovanie vozového parku, zabezpečovanie servisných opráv a
pravidelných prehliadok

- práca v stabilnej firme s rôznorodým zameraním
- práca v samostatnej kancelárii, v kľudnom, príjemnou hudbou ozvučenom prostredí bez stresu a neprimeraného tlaku na výkon zamestnanca
- priestor pre samostatnú organizáciu pracovného času a plnenia úloh
- služobný mobil, PC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

skúsenosti v oblasti administratívy
zmysel pre zodpovednosť a spoľahlivosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť
technická gramotnosť
komunikatívnosť
sebaistota

Firma je výhradným zástupcom vysokokvalitných designových 360°-vých reproduktorových systémov talianskej spoločnosti NewTec Audio Systems GmbH. Zaoberá sa inštaláciami audiovizuálnej techniky, ale aj zahraničným obchodom a má aktivity i v oblasti automotive.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov