Pridať inzerát

Customer Support Executive

News and Media Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od seniority a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: 15.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú ťa moderné technológie, pracuješ samostatne a rád pomáhaš ostatným? Máš chuť učiť sa nové veci a chceš byť súčasťou najväčšieho mediálneho domu na Slovensku? Tak sa pridaj k nášmu digitálnemu tímu a pracuj z domu ako technická podpora pre svojich kolegov a užívateľov.

Čo bude tvojou náplňou práce?
• podpora riešenia problémov technického charakteru nad našim interne vyvinutým CMS, kde budeš poskytovať support kolegom z redakčnej časti nášho vydavateľstva
• starostlivosť o užívateľov našich mailových služieb Centrum/Atlas/Pobox, kde im budeš poskytovať bežný support a riešiť úlohy technického zamerania
• podpora pri riešení technologických problémov webu Trend.sk a jemu pridružených modulov (online predplatné atď.)

Ako budú vyzerať úlohy počas bežného pracovného dňa?
• Tvojou hlavnou úlohou bude riešenie ticketov, ktoré prichádzajú z rôznych oblastí. Či od užívateľov našich mailových služieb alebo od predplatiteľov digitálneho predplatného Trend.sk, a tiež od redakcií nášho NMH portfólia.
• Po kompletnom zaškolení do všetkých oblastí tvojej agendy si budeš vedieť jednoducho prioritizovať jednotlivé úlohy a nastavíš si time management toho, v akej postupnosti budeš jednotlivé tickety riešiť. Väčšinu zadaní budeš schopný vyriešiť úplne samostatne v reálnom čase cez projektový nástroj JIRA a jeho aplikáciu JIRA Service Desk. Prostredníctvom týchto toolov totiž centralizujeme support celej digitálnej oblasti nášho vydavateľstva.
• Budeš tiež úzko spolupracovať s našimi seniornými produktovými manažérmi, takže sa naučíš veľa nových a užitočných vecí z online prostredia.

Máš možnosť pracovať z domu z akejkoľvek časti Slovenska pre najväčší slovenský mediálny dom sídliaci v Bratislave.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ
Prispievame na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
K dispozícii budeš mať notebook a mobil aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Telefonicky budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas materskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Ekonomika, Matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jira - Mierne pokročilý
Programovanie - Základy
PHP - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
JavaScript - Základy
Testovanie softvéru - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Neváhaj nám napísať, ak máš:
• Všeobecný technologický prehľad v IT oblasti a dobre sa orientuješ v digitálnom prostredí.
• Skúsenosti s vývojom, či testovaním softvéru, prípadne webových aplikácií.
• Základy programovania v PHP, JS , HTML alebo CSS.
• Prax s helpdesk / service desk platformami (Jira Service Desk, Cerberus, Freshdesk či Zendesk) je výhodou, no nie podmienkou.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis