Pridať inzerát

Šéfgrafik pre maďarské tituly

News and Media Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacUvádzame spodnú hranicu mzdy, jej konečná výška závisí od skúseností a výkonu kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je grafika tvojou vášňou? Tak poď pracovať do najväčšieho multimediálneho domu na Slovensku. Hľadáme kreatívnu, rozhľadenú, samostatnú a proaktívnu osobnosť s vyvinutým estetickým cítením a so znalosťou polygrafie a výrobných procesov tlačovín, ktorá sa stane aktívnym členom našej grafickej kreatívy v denníku ÚJ SZÓ a týždenníku VASÁRNAP.

Hlavnou pracovnou náplňou šéfgrafika je zabezpečenie chodu grafického oddelenia, grafickej prípravy všetkých produktov, koordinácia prác grafikov a:

- zodpovednosť za grafický vzhľad pridelených titulov, spracúvanie podkladov do tlačiarne podľa určených postupov
- navrhovanie a podieľanie sa na zmenách a vylepšeniach dizajnu pridelených titulov
- zalamovanie určeného materiálu na základe dohodnutej grafiky v požadovanej kvalite
- vykonávanie bezchybných opráv a úprav po korektúre
- spracúvanie a kontrola podkladov do tlačiarne podľa určených postupov
- archivácia jednotlivých dokumentov a obrázkov
- vedenie a usmerňovanie grafického tímu denníka a týždenníka v oblasti grafiky a dizajnu
- zodpovednosť za personálne zloženie grafického tímu a prípadné zastupovanie sa v denníku

Úspešnému kandidátovi ponúkame dynamickú a vzrušujúcu prácu v najsilnejšom mediálnom dome na Slovensku. K dispozícii budete mať notebook a mobil aj na súkromné účely.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a svoje portfólio a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa telefonicky kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, dizajn, polygrafia

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Acrobat - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

zalamovanie a grafické spracovanie periodických publikácií

Hľadáme komunikatívneho a kreatívneho grafika so skúsenosťami s grafickým spracovaním textového a obrazového materiálu a zalamovaním strán.
Náš ideálny kandidát myslí out of the box a je tímový hráč na ktorého sa môžeme spoľahnúť. Hľadáme niekoho, kto dodržiava deadliny, je precízny, odolný voči stresu, zameraný na detail a nevadí mu práca počas víkendov a sviatkov.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, trend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bajkalská 19/B
85101 Bratislava
www.pracaktorabavi.sk