Pridať inzerát

Web Data Analyst (GA)

News and Media Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiacUvádzame spodnú hranicu odmeny. Jej konečná výška závisí od odbornosti a schopností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude starať sa o zber dát na celom našom digitálnom portfóliu a spolupracovať s programátormi a dátovým teamom na budovaní BigData architektúry. Budeš sa podieľať na analýzach "user journey" na našich weboch a vyhodnocovať ich správanie. Na zodpovednosť budeš mať údržbu GTM a denno-dennú prácu s Google Analytics.

Znalosť SQL bude pre teba veľmi potrebná na to, aby si dokázal overiť správnosť uložených dát (ktorých zbieranie si v GTM nastavil) v našom BigData storage v Amazone v Athene (postupne v Big Query v GCP).

Budeš sa podieľať na prechode nášho dátového projektu z Amazonu do Google Cloud Platform, kde tvoje miesto bude pri zbere dát, nastavovaní parametrov, GTM a prepojení s Google Analytics 4, na ktorom budeš dlhodobo pracovať. Nakoľko sme najväčší publisherský dom na Slovensku, dostaneš sa pri implementáciách do kontaktu priamo s ľuďmi z Googlu.

AKO BUDÚ VYZERAŤ TVOJE ÚLOHY POČAS DŇA?
• Tvojou hlavnou úlohou bude rozvoj a údržba dátovej infraštruktúry pri zbere dát priamo na weboch. Tj. údržba GTM a zber rôznych eventov vyvolaných užívateľmi na našich weboch a ich následná interpretácia v Google Analytics alebo v našom event based BigData storage.
• Budeš pracovať s custom parametrami a dimenziami v Google Analytics a budeš hlavný GURU na oddelení pre prácu s týmto nástrojom.
• Čaká ťa úzka spolupráca s produktovým oddelením na vytváraní analýz a úpravách GTM/GA a preberanie zadania od Dátového inžiniera.
• Naskytne sa ti veľká príležitosť s prácou s novým GA4 a Google Cloud Platform službami v spolupráci s externými odborníkmi, ktorí sú špičkou v obore.
• Budeš vyťahovať dáta z našej BigData databázy (Amazon Athena, neskôr GCP BigQuery) a tvoriť potrebné analýzy. Ak sa v danej oblasti neorientuješ, očakávame vôľu naučiť sa a stať sa SQL guru.

OČAKÁVAJ OD NÁS
• Školenie do Google Cloud Platform a Google Analytics 4 priamo od Google s certifikátom.
• Priateľský kolektív a ochotu dohodnúť sa v akejkoľvek situácii.
• Podporu teamu skúsených kolegov (spolupráce s externými firmami, ktoré sú špičkou v obore).
• Kolegu priamo pod tebou na pomoc s rutinnými vecami.
• Flexibilný pracovný čas a možnosť práce trvalo na homeoffice.
• Flexibilný pracovný úväzok, hľadáme full-time človeka, ale všetko je vecou dohody.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ
Prispievame na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

V prípade, že budeš spĺňať stanovené požiadavky, budeme ťa telefonicky kontaktovať s informáciou o ďalšom priebehu výberového konania. Po prvom kole osobného/online pohovoru ti pošleme na vypracovanie krátke zadanie. Ak ho vypracuješ správne, zavoláme si a dohodneme ďalší postup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Ekonomika, Matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Tag Manager - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
Programovanie - Základy
GIT - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti analýzy dát

Počet rokov praxe

2

• Google Analytics a GTM sú absolútne must have, musíš to poznať odpredu aj odzadu.
• Máš aspoň 2-ročné skúsenosti na pozícii, kde si aktívne pracoval s GA a GTM.
• Ovládaš základnú prácu s Excelom/Google Sheets na účely reportingu.
• Stretol si sa s SQL a vieš ho používať.
• "Pričuchol" si k skriptovaniu/programovaniu. V prípade, že nie, si ochotný to zmeniť.
• Máš akékoľvek skúsenosti s Cloudovými riešeniami a BigData storage-mi.
• Si vyzbrojený dobrou náladou a nápadmi.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, trend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bajkalská 19/B
85101 Bratislava
www.pracaktorabavi.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Töröková
E-mail: poslať životopis