Pridať inzerát

Hľadáme reklamného manažéra z celého Slovenska

News and Media Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízia z predaja v rozmedzí 8 – 15%
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DUEL – PRESS je vydavateľom denníka ÚJ SZÓ a týždenníka VASÁRNAP. ÚJ SZÓ je jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a VASÁRNAP je najdlhšie vychádzajúcim maďarským týždenníkom na Slovensku so stabilnou čitateľskou základňou.

Aká bude rola reklamného manažéra?
• Hľadanie a oslovovanie nových obchodných partnerov pre inzerciu v denníku ÚJ SZÓ, v týždenníku VASÁRNAP a na spravodajský portál www.ujszo.com
• Spolupráca s kreatívnymi a reklamnými agentúrami a klientmi
• Pravidelný reporting
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Úspešnému kandidátovi ponúkame kreatívnu a dynamickú prácu v mladom kolektíve stabilnej spoločnosti. Zároveň budeš mať príležitosť na budovanie svojej kariéry.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Služobný mobil aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám životopis v slovenskom alebo v maďarskom jazyku do 31.8.2021. Spoločnosť Duel-Press bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Výhodou sú skúsenosti z oblasti médií, online marketingu a salesu
• Technické myslenie a logika
• Komunikatívnosť, skúsenosti v jednaní s partnermi
• Organizačné schopnosti
• Schopnosť prinášať riešenia
• Časová flexibilita

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava
www.pracaktorabavi.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis