Pridať inzerát

Office Manager, Asistent/ka jednatele - skvělá příležitost!

NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mařákova 263/3, Praha 6-Dejvice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 40 000 Kč/měsíc- Odměny na konci roku dle výsledků práce a firmy. - Ostatní benefity dle dohody.
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění chodu základní administrativy (příprava podkladů pro mzdy, komunikace s dodavateli, komunikace s účetní kanceláří);
- Příprava podkladů pro fakturaci, odesílání faktur;
- Objednávky servisu našich vozů, řešení pojistných událostí;
- Školení nových pracovníků na informační systém firmy;
- Asistentská činnost pro jednatele;
- Různorodé úkoly související s provozem firmy;
- Komunikace s kolegy z regionálních poboček;
- Občasné pracovní cesty za kolegy na Slovenskou centrálu;
- Organizace teambuildingů;
- Zajištění chodu kanceláře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost kariérního růstu díky rychlému rozvoji firmy;
- Možnost rychle získat mnoho zkušeností / uplatnit dosažené zkušenosti;
- Placené vzdělávací kurzy dle výběru (jazyky, dovednosti);
- Občasné služební cesty na Slovensko, případně do Maďarska;
- Možnost organizovat si z velké části práci sám;
- Služební počítač, služební telefon;
- Možnost půjčování služebního vozu;
- Částečná možnost home office.

Informace o náboru

Pracovníka/pracovnici hledáme do naší centrály na Praze 6.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.10.2021 (zbývá ještě 10 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nejedná se o zprostředkování práce. Pracovníka hledáme do naší struktury.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Mírně pokročily
Microsoft Excel - Mírně pokročily

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pořádkumilovnost;
- Organizační schopnosti;
- Schopnost dodržovat termíny;
- Analytické uvažování.

Jsme dynamická skupina start-up firem jménem NEWMAN. Zabýváme se dodávkami pracovníků do výroby a dále poskytujeme služby outsourcingu výroby, kontroly kvality, procesního mapování a jiné specializované práce pro firmy z různých sektorů výroby.

Působíme v Česku, na Slovensku a plánujeme rozvoj také do Maďarska a Polska. Můžete být součástí naší expanze a naučit se obrovské množství nových dovedností.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001.

www.newman-ai.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

NEWMAN Automotive Industry, s.r.o.
Mařákova, 263/3
16000 Praha
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislav Kyzlink
Tel.: +420739094404
E-mail: poslať životopis