Exkluzívna ponuka práce v oblasti realít s hotovou databázou nehnuteľností a vlastnou kanceláriou (nadštandardný podiel z obratu)

Newcastle Reality s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 5 500 EUR/mesiacDatabáza nehnuteľností, vlastná zariadená kancelária, výhradne provízny systém, motivačné ohodnotenie. Vyplácanie hneď po zrealizovaní obchodu, priemerný príjem 2000 Eur
  • Termín nástupu: 1.5.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie a realizácia obchodných príležitostí vo svete realít. Predaj a prenájom existujúcich ponúk. Administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia.

Databáza desiatok nehnuteľností v portfóliu, s ktorou môžete hneď pracovať!
Motivačné finančné ohodnotenie – nadštandardný príjem vyplácaný vždy po zrealizovaní obchodu, motivujúce maklérske a manažérske odmeny, motivačné súťaže, spoločenské ocenenia, teambuilding aktivity.
Bezplatné úvodné školenia sú samozrejmosťou, ďalšie školenia a interaktívne tréningy počas celej doby spolupráce.
Hradíme inzerciu na všetkých realitných portáloch.
Export súkromnej inzercie do mailov.
Ponúkame vlastnú kanceláriu, prebratie zabehnutej agendy, možnosť kariérneho rastu, osobnostného rozvoja, možnosť viesť svoj tím a tak si zabezpečiť stabilné zázemie a pasívny príjem.

Informácie o výberovom konaní

Práca sa nevykonáva na TPP ani s fixnom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, obchodný duch, vedenie tímu (len manažéri) chuť učiť sa nové veci.

Sme realitná spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností. K tomu reálne vytvárame ponuky na trhu, ako je príprava pozemkov k výstavbe, odhady, rôzne projekty, atď. Dbáme na dodržiavanie etikety v oblasti obchodu a služieb, dodržiavanie firemnej kultúry, čo nášmu tímu zaručuje úspech a pohodovú prácu. Našou ambíciou je stať sa lídrom na trhu a to v kvalite a prístupe ku klientom na celom Slovensku. Tak by sa dala v skratke charakterizovať spoločnosť Newcastle Reality.