Pridať inzerát

Realitný poradca - obchodník s realitami

Newcastle Reality s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3 000 EUR/mesiacVýhradne provízny systém. Motivačné ohodnotenie bez horných limitov. Vyplácanie hneď po zrealizovaní obchodu, priemer 3000 Eur
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a realizácia obchodných príležitostí vo svete realít.
Administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia.
Vedenie tímu obchodníkov.

Flexibilný pracovný čas, pracujte v blízkosti svojho bydliska, podľa Vašich predstáv. Ak máte radi prácu v teréne, určite si prídete na svoje. Pokiaľ ale hľadáte prácu formou home office, prípadne aj popri zamestnaní, radi Vám vyjdeme v ústrety.
Motivačné finančné ohodnotenie – odmeny vyplácané vždy po zrealizovaní obchodu, motivujúce maklérske a manažérske odmeny, motivačné súťaže, spoločenské ocenenie..
Bezplatné úvodné školenia sú samozrejmosťou, ďalšie školenia a interaktívne tréningy počas celej doby spolupráce.
Hradíme inzerciu na všetkých realitných portáloch.
Export súkromnej inzercie do mailov.
Ponúkame možnosť kariérneho rastu, osobnostného rozvoja, možnosť viesť svoj tím a tak si zabezpečiť stabilné zázemie a pasívny príjem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľkou výhodou je komunikatívnosť, obchodný duch a chuť učiť sa nové veci.

So zameraním na osobnostný a profesný rast. Spoločnosť, ktorá sa nezaoberá len sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností. Reálne vytvárame ponuky na trhu, ako je príprava pozemkov k výstavbe, odhady, rôzne projekty, atď. Tak by sa dala v skratke charakterizovať spoločnosť Newcastle Reality.

Adresa spoločnosti

Newcastle Reality s .r. o.
Janka Kráľa 226/7
974 01 Banská Bystrica