Pridať inzerát

Obchodný zástupca

New Aroma s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPlatový rozsah, všeobecne (to nechám na teba.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodník – žralok!
- Vyhľadávanie nie len nových zákazníkov , no hlavne nové príležitosti umiestniť náš jedinečný produkt na trhu.
- Prezentovanie produktu ako aj nainštalovanie u zákazníka
- Vysoké nasadenie a etika ako aj zodpovednosť je u nás samozrejmosťou

- Budeš denne cestovať po pridelenom regióne no dostaneš od nás osobné auto hodné nášho žraloka. Pri excelentných výkonoch možnosť automobilu aj na súkromné účely-
- Budeš denne komunikovať a dohadovať si stretnutia, tak potrebuješ byť komunikatívny a my Ti k tomu dáme firemný mobil.
- Reportovanie je základ dobrej administratívy a skvelých výsledkov a tak aj notebook bude súčasť Tvoje výbavy od nás.

Sme firma , ktorá berie podnikanie ako svoju misiu a pomoc v tejto dobe zmien.
Naša misia je priniesť bezpečný a voňavý vzduch do každej domácnosti a pracoviska na svete. Unikátna technológia spája aróma oleje s dezinfekciou, ktorá pôsobí priestorovo. Veríme, že naše produkty vytvoria príjemné a bezpečné miesto pre život našich rodín a detí.
Chceme byť jednotkou na Slovenskom trhu v oblasti dezinfekcii a zároveň inšpiráciou toho, že aj dezinfekcia môže byť voňavá a tak potrebujeme Teba, obchodníka žraloka do každého regiónu na Slovensku. Budeš tvrdo pracovať no odmenou Ti bude nie len skvelé finančné ohodnotenie no v prvom rade dobrý pocit, že si pomohol ľuďom byť zdravší a pomohol si im zbaviť sa ich strachu o svoje zdravie.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Očakávame od Teba :
- vysoké pracovné nasadenie
-denné návštevy u nových zákazníkov
- starostlivosť o stálych zákazníkov
- výbornú komunikáciu a obchodné zručnosti
- spoluprácu s marketingovým oddelením
- etika, morálka a zodpovednosť ako súčasť tvojho charakteru
- práca vo Worde a Excel- nič náročné no základ musíš vedieť

Sme prvý na Slovensku, ktorý vyrobili unikátnu technológiu ,kde sa spája dezinfekcia s vôňou a luxusom. Máme vlastné laboratória a tak vieme promptne reagovať na potreby zákazníka. To , že naše dezinfekčné oleje majú svoje certifikáty ber ako samozrejmosť. O to ľahšie nájdeš zákazníkov a my ako firma stojíme za Tebou , aby si Ty mohol predávať vo veľkom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov