Pridať inzerát

Operatívny vedúci/a čerpacích staníc

Neumann Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 300 EUR/mesiac+13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*odporúčame si prečítať celý popis práce pre lepšie pochopenie role

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý patrí medzi popredné spoločnosti slovenského veľkoobchodného trhu s pohonnými hmotami a mazivami.
Pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý má skúsenosti s administratívnym a operatívnym vedením viacerých prevádzok, ideálne retailových, súčasne. Uvítame skúsenosť s agendou okolo otvárania nových pobočiek.

- komunikácia a komplexné zastrešenie zmluvných vzťahov s dodávateľmi služieb
- kontroling zverených prevádzok čerpacích staníc
- tvorba projektov pre prevádzky čerpacích staníc+ ich implementácia
- komunikácia a komplexné zastrešenie zmluvných vzťahov s dodávateľmi tovarov a služieb

– auto na súkromné účely (Octavia)
– príjemné a stabilné pracovné prostredie

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme vybraných úchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritériá stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme počas úvodného kola pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ humanitné/ technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prevádzkový manažér/ support manager

Počet rokov praxe

5

– predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii bez ohľadu na zameranie prevádzky
– dobré organizačné a komunikačné schopnosti
– výborný time manažment
– aktívny vodič
– aktívny prístup k práci
– výborný klientský prístup
– dobrá orientácia na biznis priority

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov