Pridať inzerát

Supply Chain Specialist s Oracle

Neumann Consulting s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 200 EUR/mesiac+13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu Procurement specialist/ Senior nákupca/ Supply chain specialist s aktívnou znalosťou Oracle obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť.
Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača/ku s predošlou praxou na pozícii Supply chain specialist alebo Nákupca, alebo podobnej pracovnej pozícii, ktorý aktívne využíval vo svojej práci Oracle (ideálne Oracle Donna) a aktívne komunikuje anglicky. Aktívna práca s Oracle je nevyhnutnou podmienkou.
V novej práci budete členom tímu, ktorý pracuje na implementácii novej aplikácie, ktorá umožní zákazníkom spoločnosti lepšiu vizibilitu statusu ich objednávok.

* ŽIVOTOPISY nám prosím zasielajte v anglickom a v slovenskom jazyku.

- znalosť procesov dodávateľského reťazca v rámci Oracle EBS z technického aj praktického hľadiska
- denná komunikácia s oddelením nákupu, inžinieringu, R&D oddelením, IT oddelením a zákazníkom
- spolupráca na implementácii novej aplikácie

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť práce z domu (5x do mesiaca)
- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- 10 dní voľna naviac
- flexibilný pracovný čas
- a iné.

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis v ANGLICKOM jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchdzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ humanitné/ technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

supply chain/ nákup

Počet rokov praxe

4

- orientácia na detail
- znalosť procesov dodávateľského reťazca v rámci Oracle EBS z technického aj praktického hľadiska.
- aktívna práca s ERP systémom Oracle (ideálne Oracle Donna)
- aktívny anglický jazyk
- komunikačné a organizačné zručnosti
- ochota cestovať (cca 30% času)

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov