Pridať inzerát

Inžinier kvality s chemickým vzdelaním

Neumann Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je priekopníkom a lídrom globálneho významu vo výrobe strešných krytín a súvisiacich produktov.
Hľadáme Inžiniera kvality s predchádzajúcou praxou v spoločnosti s chemickou produkciou, alebo Inžiniera kvality/ Technológa s chemickým vzdelaním.

✓ Navrhovanie a prijímanie systémových opatrení pre zvyšovanie kvality
✓ Zabezpečenie odoberania vzoriek a vykonávanie opakovaných kontrolných laboratórnych testov a interných auditov,
✓ Prijímanie a navrhovanie nápravných opatrení pri zistení nedostatkov
✓ Zodpovednosť za externé a interné kalibrácie meradiel
✓ Štatistické vyhodnocovanie a spracovanie analýz
✓ Reportovanie kvalitatívnych ukazovateľov

* 13.plat
* rôzne finančné bonusy
* stabilná a perspektívna práca v úspešnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem.
Budeme oslovovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinier kvality/ Manažér kvality/ Plánovač kvality Technológ (Chemický priemysel) Chemický laborant kontrolór kvality, procesný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

✓ Samostatnosť
✓ Precíznosť
✓ Vysokoškolské vzdelanie
✓ Anglický jazyk- výhodou
✓ Vzdelanie v odbore chémie

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov