Pridať inzerát

Plánovač výroby

Neumann Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodne pôsobiacu výrobnú spoločnosť hľadáme Plánovača/ku výroby. Hľadáme človeka s predošlou praxou na podobnej pozícii, s aktívnou angličtinou a prácou v SAP-e.

- plánovanie a kontrola skladových zásob hotových výrobkov
- plánovanie efektívnej vyťaženosti výrobnej kapacity
- optimalizácia skladových zásob
- komunikácia so zákazníkmi a koordinácia dodávok

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- 13.ty plat
- možnosť práce z domu

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis v ANGLICKOM jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritériá stanovené našim klientom. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom/kám počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

plánovač výroby

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícií aspoň 2 roky
- aktívny anglický jazyk
- SAP
- orientácia na detail a zmysel pre zodpovednosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov