Pridať inzerát

Obchodný analytik vo výrobnej spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacod 1800 eur. Finálna výška mzdy závisi od vašich skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu Procurement/Sales analyst obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť v Novom Meste nad Váhom.
Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača/ku s predošlou praxou na pracovných pozíciách, ako: Produktový analytik/Obchodný analytik/ Product Coordinator/Nákupca s aktívnou angličtinou a prácou v MS Excel. Prax vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii je podmienkou.

Náplň práce zahŕňa:
- spracovanie cenových ponúk pre existujúcich zákazníkov spoločnosti
- vyjednávanie cien a aktívna komunikácia so zákazníkom
- forecasting
- aktívna práca v MS Excel

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- flexibilný pracovný čas
- možnosť jazykového vzdelávania
- a iné.

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis v ANGLICKOM jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú kritériá stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom počas 1. kola pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný analytik/Product cooridnator/Kontrolór

Počet rokov praxe

3

- aktívny anglický jazyk
- orientácia na detail
- komunikatívnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov