Pridať inzerát

Špecialista technickej prípravy výroby

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacplus 13.ty plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, globálneho lídra v oblasti designu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií. Hľadáme kandidáta/ku s technickým min. stredoškolským vzdelaním, so skúsenosťami s čítaním technickej dokumentácie. Na novej pozícii sa budete venovať tvorbe a kontrole inžinierskej dokumentácie a práci s databázou.

- kontrola kompletnosti požadovaných informácií
- kontrola správnej štruktúry dokumentov a jeho častí
- kontrola kompletnosti požadovaných príloh
- vytváranie elektronických dokumentov a ich evidovanie v produktovej databáze
- komunikácia s prekladateľmi

- 13. ty plat
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť HO
- flexibilný pracovný čas
- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- 10 dní voľna naviac

zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú kritériá stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Technik dokumentácie/ Koordinátor zmien technickej dokumentácie

Počet rokov praxe

2

- dobrá znalosť produktovo databázových management systémov ORACLE PD Cloud a Oracle Donna
- dobrá znalosť systému Agile EC
- základná znalosť CAD systému
- skúsenosť práce s databázou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- orientácia na detail

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Jantáková
Tel.: +421948202329
E-mail: poslať životopis