Pridať inzerát

Servisný technik

Neumann Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiac+ diéty a variabilné zložky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nemeckú, inovácie prinášajúcu spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskej výroby, hľadáme Servisného technika (inštalácia a uvedenie strojov do prevádzky u klientov spoločnosti).
Ak cestovanie a práca pre výnimočnú, technologicky inú spoločnosť je to čo, chcete a hľadáte, našli ste :)

ČO VÁS ČAKÁ:
- uvedenie a implementácia produktov a systémov na trh
- montáž, údržba a servis produktov a systémov
- ako servisný technik radíte našim zákazníkom ohľadne konfigurácie, prevádzky a údržby
- vykonávanie testov
- príprava technických správ alebo kontrolných protokolov podľa predlôh
- analýza chýb, riešenie porúch alebo sťažností

PONÚKAME:
– zaujímavý plat, aktívne využitie jazykov, platené ubytovanie a dopravu
– práca v úspešnej inovatívnej spoločnosti a možnosť neustáleho odborného rastu ( odborné školenia, semináre a kongresy po celom svete ) a i.
- účasť na technických školeniach, prednáškach
- technické kurzy
- pozitívna pracovná atmosféra

Ďakujeme Vám veľmi pekne za zaslanie životopisu. Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí vyhovujú stanoveným kritériám spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobrá znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka
- ochota pravidelne cestovať na pracovisko do Grazu
- technické myslenie
- samostatnosť
- ochota cestovať

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov