Pridať inzerát

Senior Recruiter

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 500 EUR/mesiacod 1700. Na základe Vašich skúsenosti.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do skvelého, stabilného, profesionálneho HR tímu nášho kienta hľadáme talentovaného, motivovaného, skúseného Recruitera s potenciálom nájsť pre spoločnosť skutočné poklady.

Našim klientom je celosvetovo pôsobiaca technologická spoločnosť, poskytujúca energetické a automatizačné riešenia prispievajúce k dosiahnutiu efektivity a trvalej udržateľnosti.
Anglický jazyk je pri tejto pozícii nevyhnutný (medziárodné tímy)

- komplexný výberový proces
- employment branding a marketingové aktivity
- podpora onboarding procesu
- udržiavanie aktívnych a korektných vzťahov s hiring manažérmi:)
- pnajrôznejšie aktivity spojené s dianim na HR

- extra dovolenka navyše
- vzdelávacie programy
- benefity pre zdravie (wellness, športoviská,...)
- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- HO

Ďakujeme Vám za Vašu reakciu a záujem o túto pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria stanovené našim klientom.
V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom pozície, neváhajte nás kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Spoločnosť veľmi radi predstavíme počas osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter

Počet rokov praxe

4

- samostatnosť pri práci
- prax a s tým spojená práca s inzerátom, s portálmi, s databázami, s efektívnym procesom výberu
- prax s obsadzovaním technických rolí
- prax s medzinárodným hiringom vítaná
- tímový hráč, ktorý má rád fungujúce vzťahy na pracovisku
- ochota učiť sa
- skúsenosti z recruitmentu sú nevyhnutné

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Lukáčová
Tel.: +421918241048
E-mail: poslať životopis