Pridať inzerát

Vedúci tímu konzultantov pre oblasť skladovej logistiky

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacod 2500 eur (mzda závisí od skúsenosti a komplexnosti každého kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská technologická spoločnosť rozširuje svoj tím a hľadá Vedúceho oddelenia konzultantov. Aktuálne sú na oddelení 3, no radi by sa rozširovali ďalej. Vedúci oddelenia by mal mať prehľad v automatizácii a logistike(aby vedel zákazníkovi prinášať riešenia na mieru), anglický jazyk na pokročilej úrovni, dobré komunikačné zručnosti a chuť pracovať pre pokrokovú spoločnosť.

- riadenie tímu
- spolupráca s obchodným tímom pri nastavovaní stratégií
- poskytovanie poradenstva zákazníkovi v oblasti logistiky a automatizácie
- vytváranie analýz a štatistík
- identifikácia prekážok, návrh zmien
- prezentácia produktu
- vedenie stretnutí

- HO
- sick days
- flexibilný pracovný čas
- ročný bonus

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.
Ak by ste chceli vedieť o pozícii viac, pokojne mi zavolajte.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia/ logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

consulting v oblasti automatizácie/logistiky, projektový manažment

Počet rokov praxe

5

- výborné komunikačné zručnosti
- technické vzdelanie preferované sú najmä odbory späté s automatizačnými technológiami.
- pozícia je stavaná pre človeka ktorý pracoval pri navrhovaní logistických a skladových riešení a má technické zázemie.
- "people oriented" človek, keďže ide o vedenie menšieho tímu
- anglický jazyk na dobrej úrovni

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Svätoplukova 28
821 08 Bratislava