Pridať inzerát

Inžinier kvality

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 700 EUR/mesiac+13. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Inžinier kvality obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť pôsobiacu v elektrotechnickom segmente. Hľadáme kandidáta/ ku s predošlou praxou na p. Inžinier kvality (zákaznícka/ dodávaných dielov), s teoretickým vedomosťami v oblasti kvality výrobných procesov. Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou.

*Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú (zástup za MD).

Náplň práce:
- sledovanie a analýzy stavu kvality pri výrobe, montáži á nábehu nových projektov
- riešenie problémov kvality v procese výroby a montáže
- komunikácia so zákazníkmi v oblasti kvality
- riešenie zákazníckych reklamácií, 8D reportov, nápravných opatrení
- implementácia nápravných opatrení v prípade reklamácií
- spolupráca pri tvorbe a aktualizácií dokumentov (kontrolný plán, SOA, FMEA)

- profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov, jazykové kurzy
- primerané platové ohodnotenie
- bohatý soc. program

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov/ ky, ktorí budú najviac spĺňať kritéria stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého veľmi radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom/kám počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

inžinier kvality
2

- znalosť základných nástrojov kvality
- čítanie technickej dokumentácie
- základné technické zručnosti pri analýze kvalitatívnych problémov
- audity výrobných procesov.

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava