Pridať inzerát

Montážny pracovník/čka vo výrobe

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiac+ ku mzde príplatky za zmenovosť.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

***Zabezpečená doprava z rôznych smerov***
Pozíciu montážneho pracovníka/ pracovníčky obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú, stabilnú spoločnosť v Trenčianskych Stankovciach.
Hľadáme perspektívnych, manuálne zručných ľudí, ktorým vyhovuje trojzmenná prevádzka a práca v stoji. Pozícia nevyžaduje špecifické technické vzdelanie a nepatrí k náročných typom práce. Je vhodná pre ženy aj pre mužov

***náplň práce zahŕňa montáž hydraulických modulov a prácu s pneumatickou skrutkovačkou

Mohlo by Vás zaujímať:

* práca na TPP na dobu neurčitú (priamo v kmeňovom stave spoločnosti)
* stravovanie priamo v spoločnosti
* zabezpečená doprava na zmeny na konkrétnych trasách (povieme telefonicky)
* čisté pracovné prostredie, bez hluku a zápachu

- zabezpečená doprava (konkrétne smery budú predstavené počas telefonického rozhovoru)
- stabilná, perspektívna, dlhodobá práca

Zaujala Vás pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov/uchádzačky, ktorí budú najviac spĺňať kritéria stanovené našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Spoločnosť Vám radi predstavíme počas telefonického pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- chuť pracovať, resp. pracovná morálka, spoľahlivosť
- zodpovedajúci zdravotná stav (práca aj na nočnú zmenu)
- manuálna zručnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava