Pridať inzerát

Koordinátor skladu a logistiky

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre skúsenejšieho kandidáta/ku, ktorý/á pracoval v rámci internej logistiky výrobnej spoločnosti min. 5 rokov na pozícii Supervízor skladu a logistiky resp. Koordinátor logistiky. Anglický jazyk na aktívnej úrovni je pri tejto pozícii nevyhnutnosťou.

– zodpovednosť za denné skladové operácie v jednom z dvoch centrálnych distribučných centier
– analýza stavu skladu: vrátenia, nedoručenia, nadmerné dodávky, systémové rozdiely, a pod.
– riadenie logistických tokov, procesov skladovania, príjmu a výdaja materiálu
– plánovanie expedície
– zodpovednosť za riadenie skladového hospodárstva
– optimalizácia logistických a skladových procesov
– ročná inventarizácia zásob + audity

- 13. a 14. plat
- práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti
- stabilná a prospektívna práca
- aktívne využitie anglického jazyka

Zaujala Vás pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí/é budú najviac spĺňať kritéria stanovené našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

– skúsenosti s koordináciou tímu – silné komunikačné a organizačné zručnosti
– anglický jazyk na aktívnej úrovni (denné využitie)
– predošlá skúsenosť v internej logistike
– skúsenosť so SAP-om (alebo podobným inf. systémom)
– prax min. 5 rokov

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šafarikovo namestie
811 03 Bratislava