Pridať inzerát

Študent stavebnej fakulty

Neumann Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac6 eur/ hod
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Skalica
Naším klientom je významný, celosvetovo pôsobiaci producent energetických riešení, ktorý vo svojej produkcii kladie dôraz na inovatívne, ekologicky šetrné technológie.
Pozícia je vhodná iba pre študenta stavebnej fakulty, ktorý ovláda CAD systém.
Prácu nie je možné vykonávať formou HO, náš klient vyžaduje fyzickú účasť v tíme v sídle spoločnosti v Skalici.

• podpora projektových tímov
• aktívna práca s CAD

- - stabilná a perspektívna práca, možnosť neskoršieho uplatnenia
- práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti
- časová flexibilita.
- možnosť nadobudnúť výnimočnú prax a praktické skúsenosti
- aktívne využitie anglického jazyka, resp. jazykov
- možnosť zamestnania na skrátený úväzok

Zaujala Vás pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM jazyku.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí/é budú najviac spĺňať kritéria stanovené našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme počas stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent stavebnej fakulty
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (stačí B1)
- chuť učiť sa a napredovať

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov