Pridať inzerát

Mzdový účtovník

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacod 1600 eur. Finálna výška mzdy bude reflektovať Vaše skúsenosti.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Skalica*
Hľadáme Mzdára pre nášho klienta, známu, úspešnú, výrobnú spoločnosť pôsobiacu v Skalici. Hľadáme kandidáta/ kandidátku s relevantnými skúsenosťami na pozícii Mzdový účtovník/ Účtovník..
Na tejto pozícii budete zastrešovať payroll agendu a personálnu agendu zamestnancov.

• spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
• prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, nahrávanie personálnych údajov
• komunikácia, príprava a elektronické odoslanie dokumentov, výkazov pre daňový úrad, sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
• pripravovanie mesačných mzdových uzávierok
• bežné činnosti mzdového oddelenia – zápočtové listy, PN, potvrdenia pre zamestnancov

- 13. a 14.plat
- stabilná práca v úspešnej spoločnosti v príjemnom pracovnom prostredí
- 5 dní dovolenky naviac
- široký sociálny program

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme sa zaslanie životopisu a Váš záujem. Úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti strojárskej pordukcie. Spoločnosť Vám veľmi radi predstavíme pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný ( oblasť personálneho manažmentu / psychológia )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Úspešný kandidát by mal mať
- vedomosti z personálnej agendy a Zákonníka práce
- dobré koordinačné a komunikačné schopnosti
- hľadáme "people positive" človeka, so schopnosťou počúvať, empatického s chuťou riešiť vzniknuté situácie
- byť zodpovedný a spoľahlivý
- aktívne používať anglický jazyk
- SAP - veľkou výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Svätoplukova 28
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Kolenová
Tel.: +421948535272
E-mail: poslať životopis